Moti: Me diell dhe i ftohtë

1 min read

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell, ndërsa në pjesët lindore priten vranësira kaluese

Në disa pjesë të zonave kodrinore dhe malore pritet të ketë borë të dobët.
Temperatura më e ulët nga zero në minus katër, kurse ajo më e larta ditore rreth një gradë.