⁰Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me vranësira, me shi të herëpashershëm, kurse në male të larta me borë.

⁰Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me vranësira, me shi të herëpashershëm, kurse në male të larta me borë.

Temperatura e mëngjesit nga dy në gjashtë, kurse më e larta e ditës nga gjashtë në 12 gradë.

Era e dobët dhe e moderuar në lindje dhe juglindje./21Media