Moti sot

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Gjatë ditës së sotme do të mbajë mot me diell

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 29-31 gradë Celsius.

Në njoftimin nga Instituti hidrometeorologjik i Kosovës thuhet se do të fryjë erë nga veriperëndimi dhe jugperëndimi e lehtë deri mesatare./21Media