Moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 9-13 gradë Celsius.

Në mëngjes nëpër lugina dhe vise të larta parashihet mjegull./21Media

Back to top button