Moti sot: Më i ngrohtë

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me vranësira te lehta deri mesatare dhe më i ngrohtë, me temperatura më të ulëta nga 1 deri në 4, ndërsa më të lartat nga 16 deri në 20 gradë.
Paradite do të jetë mot ftohtë, vende-vende me ngrica të dobëta në terren./21Media

Back to top button