Mozzik publikoi këngë e re “Marilyn Monroe”

Reperi nga Ferizaj, Gramos Aliu i njohur me emrin skenik Mozzik, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Marilyn Monroe” mban titullin kënga e re nga Mozzik që është në gjuhën gjermane.

Projekti u publikua në YouTube dhe platformë e tjera në mesnatën e së enjtes (27 tetor).

 

Ky projekt vjen pas këngës “Të dua” që Mozzik e solli më 23 shtator dhe deri tani ka arritur mbi 12 milionë klikime në Youtube./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button