Mungesa te Barcelona

Në ndeshjen e radhës në La Liga, Barcelona luan me mungesa

Gjiganti katalunas, Barcelona javën e ardhshme në kuadër të La Ligas përballet me Grenadën.

Për këtë ballafaqim, katalunasit nuk do të mund të llogarisin në mbrojtësin e kësaj skuadre, Gerard Piquen dhe yllin argjentinas, Lionel Messin, shkruan rtv21.tv

Më poshtë shihni ekipin e katalunasëve ndaj ekipit të Granadës.

Ter Stegen, Cillessen, Rakitic, Busquets, Denis Suárez, Iniesta, Luis Suárez, Neymar, Rafinha, Mascherano, Alcácer, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, André Gomes, Umtiti, Mathieu, Aleñá./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button