“Na dy nuk jemi çift, na jem’ familje”, thonë Eni e Genci

Këngëtarët e njohur, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë gati bashkëpunimin e tyre.
Kënga titullohet “Ama” dhe do të publikohet të dielën në orën 17:00, shkruan rtv21.tv
Kështu kanë bërë të ditur artistët, të cilët në instagram kanë publikuar edhe fotografi, të cilat me gjasë janë nga xhirimet e klipit.
“Na dy nuk jemi çift, na jem’ familje #Ama Neser ne oren 17:00 publikohet kenga me e re”, kanë shkruar Eni dhe Genci, duke etiketuar njëri tjetrin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj)


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii)


Kujtojmë që, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë martuar në vitin 2019./21Media

Back to top button