“Nah” publikohet nga Semi

Këngëtarja Semi Jaupaj ka ka publikuar këngën e re, shkruan rtv21.tv

Kënga e re titullohet “NAH” dhe është shoqëruar me videoklip.

Për muzikën dhe tekstin e kësaj kënge është kujdesur Lira.

“Ani” është projekti i fundit i Semit. Kjo këngë është publikuar në muajin maj dhe deri tani në YouTube numëron mbi 5 milionë klikime. /21Media

Back to top button