Nata e dytë e PriFest, publikohet orari i filmave që shfaqen sonte

“PriFest” nisi dje(20 shtator) edicionin e 14-të.

Regjisori Fatos Berisha u shpreh se ky edicion dhe çdo tjetër pa dyshim do t’i kushtohet producentes së ndjerë, ish-drejtoreshës Vjosa Berisha.

Berisha tha se në nderim të Vjosës, do të jepet filmi “Cirku flutures” të dielën.

Ndërkaq, “PriFet” në faqen zyrtare ka publikuar orarin e filmave që do të jepen sonte, e mërkurë, në kuadër të “PriFest”./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button