Ndahen aktorët turq që u dashuruan në serial

Dyshja e njohur e kinematografisë turke, Alp Navruz dhe Ayça Ayşin Turan janë ndarë.

Sipas mediave turke, çifti kanë larguar njëri-tjetrin nga rrjetet sociale. Por nuk mjafton vetëm kjo që të tregoj se çifit është ndarë, e pyetur së fundmi nga gazetarët për lidhjen me Alpin, Ayça tha se “I tashmë i di të gjitha. Çfarë të them?”.

Shkëndijat e para të dashurisë për njëri-tjetrin thuhet se kanq lindur gjatë xhirimeve të serialit “Ada Masalı”  ku dyshja ishin në personazhet krysore edhe ishin çift./21Media 


Back to top button