Ndahet çmimi Best Big International Artist

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Çmimi Best Big International Artist në edicionin e 22 të festivalit ndërkombëtar, Kënga Magjike, shkoi për artisten nga Gjeorgjia, Nutsa.

Këtë vit pjesë e festivalit ishin edhe 8 artistë big internacional nga Greqia, Italia, Kroacia, Spanja, Belgjika dhe Gjeorgjia.

Emocione, këngë të bukura dhe atmosferë të jashtëzakonshme po mbizotron në skenën magjike të festivalit në naten finale./21Media