Ndahet nga jeta në moshën 41 vjeçare artisti i njohur

Trevor Strand, vokalisti dhe bashkëthemeluesi i grupit amerikan Black Dahlia Murder ka vdekur në moshën 41 vjeçare.
Lajmi u konfirmua nga miqtë e Strand në rrjete sociale.
Deri më tani nuk janë bërë të ditura shkaqet, por ngjitur me njoftimin ishte edhe linku i Linjës Kombëtare të Parandalimit të Vetëvrasjeve.
Ata që e njohën, e përshkruan si një artist të madh, një nga njerëzit më qesharak dhe më argëtues.
Kujtojmë që, grupi The Black Dahlia Murder u krijua në vitin 2000./21Media

Back to top button