Ndryshoni lëkurën e fytyrës duke pirë këtë lëng

Të paturit një lëkurë plot jetë që shkëlqen është shumë më shumë se sa përdorimi i një kremi të shtrenjë antirrudhë apo një fondatine mbuluese.
Lëkura duhet të “ushqehehet” në nivel qelizor, duhet që gjaku i pasur me oksigjen të ndezë në mënyrë natyrale mollëzat dhe vitaminat thelbësore të bukurisë të mos i mungojnë organizmit.
Nëse dëshironi të përmirësoni pamjen e lëkurës suaj, duhet të provoni këtë pije detoksikuese të shëndetshme që përmban të gjitha lëndët ushqyese, për të cilat ka nevojë lëkura.
Përbërësit:
Molla
Tranguj
Speca
Ujë

Back to top button