Në çfarë pike është Kosova në raport me SHBA-në?

1 min read

Sonte(13 janar) në ‘Click’ të RTV21, është diskutuar çështja e referendumit të Serbisë dhe ajo e dialogut.

Hisen Berisha i PDK-së, foli rreth kësaj çështje.

Berisha u pyet se në çfarë pike është raporti i Kosovës me aleatin, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e për këtë ai ka një përgjigje, drejtuar konkretisht Qeverisë Kurti./21Media