Në mesin e burrave më të pashëm për vitin 2021 edhe aktori turk me prejardhje shqiptare

TC Candler ka publikuar një listë me 100 fytyrat më të bukura të vitit 2021 më 28 dhjetor 2021.

Në mesin e të përzgjedhurve është edhe aktori turk, me prejardhje shqiptare Can Yaman.

Yaman është renditur i 28-ti në listë.

Së fundmi, ai ka qenë i përzgjedhur midis kandidatëve të shumtë, ndër ta edhe aktorët e famshëm Alp Navruz, Kivanç Tatlitug, Burak Deniz, Burak Ozcivit dhe këngëtari Tarkan./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button