Në përkujtim të komandantit Tahir Zemaj

Në 19 vjetorin e ngjarjes, kërkohet ndriçimi i vrasjes së trefishtë
Në 19 vjetorin e vrasjes se Tahir Zemajt, ish epror i i lartë i UÇK-së dhe komandant i Betejeës së Logjës, sot u bënë homazhe në Strellc të Deçanit./21Media

Back to top button