Në serialin e ri me “Nerimanin” dhe “Maxhitin”, Bertan Asllani luan me të fejuarën e tij

Këngëtari shqiptar, Bertan Asllani prej vitesh jeton në Turqi. Ai ishte pjesë e disa projekteve në kinematografisë turke.

“Gecenin Ucunda”, është seriali i ri turk ku do ta shohim së shpejti Bertan Asllanin. Në këtë serial luan edhe e fejuara e Bertanit, Hazal Şenel.

Seriali nuk ka nisur ende transmetimin dhe ende nuk është bërë e ditur se në çfare roli do luaj Bertani.

Kujtojmë se, pjesë e këtij seriali janë edhe Neslihan Atagul dhe Kadir Douglu, të cilët shfaqen në rolin e “Nerimanit” dhe Maxhitit në serialin “Midis dy lagjesh” që u shfaq në ekranin e RTV21./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button