I dyshuari arrestohet më pas lirohet

I dyshuari arrestohet më pas lirohet

Një grua në Shtërpcë dje ka raportuar në polici se djali i saj, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj dhe bashkëshortit të saj.

Policia ka njoftuar se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsai dyshuari është arrestuar i cili me vendim të prokurorit pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt./21Media