Berxulli ka folur për zgjedhjet në Shqipëri

Berxulli ka folur për zgjedhjet në Shqipëri

Opinionisti, Dashamir Berxulli duke folur për zgjedhjet e përgjithshme në Shqipëri në “Click” të RTV21 tha se në Shqipëri tradicionalisht dhe kronologjikisht nëse  e majta është e përçarë e djathta ka gjasa eksponenciale të rritura që t’i fitojë zgjedhjet, shkruan rtv21.tv

Berxulli tutje tha se Basha është në një moment pozitiv duke e shikuar fushatën e tij pasi që ka arritur ta bëjë këtë element më një masë me dashjen e tij ose edhe pa dashjen e tij. Ndryshe zgjedhjet e përgjithshme në Shqipëri do të mbahen me 25 qershor./21Media