Nesër demarkacioni në Kuvend

Kryeministri Isa Mustafa nesër do ta procedoj për në Kuvend marrëveshjes për shënjimin e kufirit midis Kosovës dhe Malit të Zi. Analistët politik paralajmërojnë tensionim të situatës duke parë qëndrimin e opozitës dhe veprimet e tyre në të kaluarën për ta parandaluar ratifikimin e demarkacionit. /21Media

 

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button