Neymar dhe e dashura e tij bëhen prindër të një vajze

Neymar dhe Bruna Biancardi janë bërë prindër të një vajze. Ikona e futbollit brazilian tashmë është bërë baba për herë të dytë.

Çifti ka shkruar një mesazh emocionues që i është drejtuar fansave të cilët po ashtu e kanë pritur me padurim këtë moment!

Ata kanë zbuluar se të voglën e quajtën ‘Mavie’.

Të dy ndanë një sërë fotosh të adhurueshme me vajzën e sapolindur në spital. Përveç fotografive të mahnitshme, çifti shkroi gjithashtu një mesazh të ngrohtë, duke thënë: “Mavie jonë erdhi për të përmbushur jetën tonë. Mirë se vjen, bijë! Të duam shumë… faleminderit që na zgjodhe.”

Mavie ka lindur në Brazil pasi më parë ish-lojtari i PSG-së fluturoi 7,073 milje për t’u ribashkuar me të dashurën e tij. Ndërsa Neymar është edhe baba i një djali, Biancardi nis një kapitull të ri në prindërim.

Futbollisti ka një djalë 12-vjeçar, Davi Lucca, me Carolina Dantas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BRUNA BIANCARDI (@brunabiancardi)

Back to top button