Ngjarjet e datës 16 korrik

12:00
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban konferencë për media. (Holli i Kuvendit të Kosovës)
13:00
Lidhja Demokratike e Kosovës, Dega Gjilan, mban konferencë për media. (Selia e Degës së LDK-së, Gjilan)
14:00
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku do të mbajë konferencë për medie, në lidhje me qëndrimet e organizatës “Europa Nostra” për Manastirin e Deçanit dhe vizita e delegacionit të tyre në Kosovë. (Ndërtesa e MKRS-së, Prishtinë).

Back to top button