Nis punën biblioteka presidenciale “Dr.Ibrahim Rugova” (Video)

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

 

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, mori pjesë në hapjen solemne të “Javës së Bibliotekës” teksa foli për rëndësinë që kanë bibliotekat për qytetarët dhe shtetin. Osmani mes tjerash bëri të ditur se pikërisht në Ditën e Presidentit nis punën edhe biblioteka presidenciale “Dr. Ibrahim Rugova”./21Media