Nishani takon Ramën dhe Bashën

Takimi do të fillojë në orën 19:00

Së shpejti pritet të fillojë takimi i Presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishani me liderin e Partisë Socialiste, Edi Rama dhe atë të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

“Me ftesë të Presidentit të Republikës, Sh. T. Z. Bujar Nishani do të zhvillohet një takim i dytë midis Kryeministrit të vendit, zotit Edi Rama dhe Liderit të opozitës, zotit Lulzim Basha sot 4 maj, në orën 19:00 në Institucionin e Presidentit të Republikës”, thuhet në njoftimin e Presidentit Nishani.

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button