Nisi fushata “Bashkë kundër COVID-19”

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Synohet ndërgjegjësimi i qytetarëve për zbatimin e masave kundër Covid-19

Nisi fushata “Bashkë kundër COVID-19”. Ministria e Shëndetësisë e sheh si hap drejt ngritjes së ndërgjegjësimit të qytetarëve për zbatimin e masave kundër COVID-19 si dhe përgatitjen për fushatën e vaksinimit./21Media