Një 22 vjeçar vdiq si pasojë e aksidentit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mëngjesin e së martës në Shqipëri, saktësisht në aksin rrugor Laç-Patok.

Sipas të dhënave paraprake, mjeti tip Opel ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka vdekur drejtuesi i tij R.Z., 22 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të aksidentit.