Një baladë nga Eni Koçi dhe Ramadan Krasniqi

 
Këngëtarja Eni Koçi ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, që do të jetë në bashkëpunim me këngëtarin Ramadan Krasniqi-Dani.
Kënga titullohet “Vonë” dhe do të publikohet shumë shpejt.
Në Instagram, Eni ka ndarë me ndjekësit një pjesë të këngës së re.
 “‘Vonë’ feat Ramadan Krasniqi-Dani. Pak pjesë live nga kënga më e re që publikohet shumë shpejt”, ka shkruar këngëtarja krahas videos.
Ky do të jetë bashkëpunimi i parë mes tyre./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii)

Back to top button