Një burrë në Prishtinë kërcënohet më armë zjarri

 

Një burrë ka raportuar policinë se pas një mosmarrëveshje verbale me tashmë të dyshuarin është kërcënuar me armë zjarri.

I dyshuari është arrestuar dhe i është konfiskuar vetura, ku pas intervistimit, ai mohoi të ketë pasur armë.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti është duke u hetuar./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button