Një burrë nga Kosova u mbyt në Velipojë

Një burrë me inicialet H.H nga Kosova u mbyt sot në Velipojë.
Siç raportojnë mediat shqiptare, viktima rreth 60 vjeç dyshohet se u mbyt në det.
Ndërkohë, raportohet se grupet hetimore ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Back to top button