Një grua raportohet e zhdukur në Gjilan

Një grua është raportuar e zhdukur në Gjilan.

Rastin në polici e ka lajmëruar një burrë i cili ka thënë se viktima ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

“Më 13.06.2024 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar”, thuhet në raportin ditor të Policisë./21Media

Back to top button