Një i lënduar nga aksidenti në Pejë

 

Një aksident trafiku ka ndodhur në Pejë, mes një veture dhe një motoçiklete.

Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i motoçikletës ka pësuar lëndime trupore, me ç’rast është dërguar në QKUK, për trajtim të mëtutjeshëm.

Ndërkohë, e dyshuara femër është arrestuar.

Me vendim të prokurorit, është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./21Media

Back to top button
close button