Nuk dihet se ku gjendet

Nuk dihet se ku gjendet

Dje u raportua se një fëmijë i mitur u largua nga strehimorja në Prishtinë dhe nuk dihet për vendodhjen e tij.

Sipas policisë, rasti ndodhi dje rreth orës 16:30 në rrugën “Rexhep Shema”.

“Është raportuar se nga Strehimorja e Fëmijëve në Prishtinë është larguar një fëmijë i mitur mashkull K/Shqiptar dhe nuk dihet se ku gjendet.”, raportoi sot policia.

Rasti është nën hetime./21Media