Një person dyshohet se ka rënë nga “Ura e Fshajt” në Gjakovë.

Rtv21.tv mëson se rasti ka ndohur mbrëmë dhe se i dyshuari në veturë ka lënë një letër.

Portali Rtv21.tv ka kontaktuar policinë dhe është në pritje të përgjigjies./21Media