Një person u gjet i vdekur të dielën në Durrës.

Sipas policisë, viktima është një 78 vjeçar. Ai u gjet i vdekur në banesë, në lagjen nr.17 në Durrës.

I moshuari me iniciale, B. C., rreth 78 vjeç, banonte i vetëm raporton Vizion Plus.

Nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ka vdekur nga shkaqe natyrale.