Një person u gjet i vdekur në banesë

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Një person u gjet i vdekur të dielën në Durrës.

Sipas policisë, viktima është një 78 vjeçar. Ai u gjet i vdekur në banesë, në lagjen nr.17 në Durrës.

I moshuari me iniciale, B. C., rreth 78 vjeç, banonte i vetëm raporton Vizion Plus.

Nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ka vdekur nga shkaqe natyrale.