Një shëtitje me Agim Bahtirin në Veri

1 min read

 

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri gjatë në reportazhi të realizuar nga portali rtv21.tv bëri një shëtitje në pjesën veriore të Mitrovicës.

Sipas tij, raportet mes personave në Veri dhe Jug janë të mira, teksa shtoi se mund të lëvizin lirshëm pa asnjë problem në atë pjesë të Mitrovicës./21Media