Një vajzë është zhdukur qe 4 ditë në Podujevë

1 min read

 

Policia ka informuar se dje në Podujevë një person ka informuar se vajza e tij ka dalur nga shtëpia që nga 10 qershori dhe nuk dinë për vendodhjen e saj.

“Njësitet policore janë duke hetuar rastin.”, ka bërë të ditur policia.

Ndryshe, lidhur me rastin është informuar edhe prokurori./21Media