N’Maje t’Gjuhës me Xherin, të qeshurat s’kanë të ndalur me “Fara e flliqt”

Këtë të diel në emisionin n’Maje t’Gjuhës me Xherin të ftuar janë artistët, Muhamed Arifi dhe Edon Berveniku.
Si çdo herë tjetër, edhe këtë të diel, Xheri përmes emisionit sjell momente të mira dhe shumë të qeshura, së bashku me artistët e serialit “Fara e flliqt”.
Shumë surpriza këtë të diel n’Maje t’Gjuhës, emision që i dedikohet gatimit dhe jo vetëm, shkruan rtv21.tv
Ndiqeni emisionin n’Maje t’Gjuhës me Xherin të dielën nga ora 11:00 dhe 19:30 në RTV21 dhe në TV21.
Ky emision vjen si rrjedhë e natyrshme e emisionit ”Diçka po Zihet” me Xherin./21Media

 

Back to top button