Nora Istrefi dhe Bruno publikojnë këngën e re

Nora Istrefi dhe Bruno kësaj radhe erdhën me bashkëpunim.

“M’ke mungu” titullohet kënga të cilën e sollën me videoklip, në të cilin dyshja u shfaqen me plotë stil.

Për tekstin është kujdesur Muma e Nurteel, për muzikën Kushtrim Kelani e Nurteel, për vijën melodike Bruno e Muma, ndërsa kënga është prodhim i Fole Publishing.

Në linkun më poshtë mund ta dëgjoni këtë super projekt./21Media

Back to top button