Nuk janë lodra, me ekskavator “fluturon” aeroplanin

1 min read

Ekziston një thënie se disa njerëz nuk rriten kurrë, thjesht lodrat e tyre bëhen më të mëdha dhe më të shtrenjta. Ky ishte padyshim rasti me këtë burrë nga Florida, i cili vendosi të përdorte ekskavatorin e tij për të “fluturuar” me një aeroplan dhe për t’u argëtuar paksa.

Një video e xhiruar nga përdoruesi Vice.aviator në Instagram, i cili punon në industrinë e aviacionit, ka bërë xhiro në internet ndërsa tronditi dhe kënaqi shumë njerëz për shkak të natyrës së saj të pazakontë. Video tani është bërë virale në platformat e mediave sociale si Facebook, Reddit, Twitter dhe Instagram, transmeton rtv21.tv.

Ai me të vërtetë ishte në vendin e duhur në kohën e duhur për të kapur një moment kaq unik në video. Video tani është ripostuar shumë herë në të gjitha platformat e mediave sociale, duke tërhequr komente dhe reagime gazmore nga e gjithë bota./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vice Aviator (@vice.aviator)