Omeri po bëhet baba për herë të parë

1 min read

Protagonisti kryesor i serialit ”Kiralik Ask”,  Barış Arduç- Omer, po bëhet baba për herë të parë.

Baris u martua me Gupse Ozay dy vite më parë në Izmir. Ndërsa tani mësohet se Ozay është 6 muajshe shtatzanë.

Aktoreve Gupse Özay dhe Barış Arduç, dashurinë e tyre e nisën në xhirimet e filmit ‘Deliha’.