Opozita i reagon ashpër qeverisë(Video)

“Vendim skandaloz dhe antidemokratik”
Kërcënimi i qeverisë ndaj grevistëve me prerje pagash, nxiti reagime të shumta kundër qeverisë. Këtë qasje ndaj grevistëve, opozita e quajti skandaloze dhe antidemokratike. Ndaj vendimit të Qeverisë reagoi edhe Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe të Lirive të Njeriut./21Media

Back to top button