Osmani dhe Minxhozi diskutuan për avancimin e bashkëpunimin në të gjitha fushat

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Osmani flet pas takimit me ambasadorin e Shqipërisë

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim ambasadorin e Shqipërisë, Qemal Minxhozi.

Pas takimit në një konferencë për media, Osmani ka thënë se me Minxhozin diskutuan për mundësitë më të mira ndërmjet dy shteteve që të avancojnë bashkëpunimin në të gjitha fushat./21Media