Osmani publikoi foto me Biden, i kundërpërgjigjet Çitaku

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani sot publikoi fotografi me presidentin e SHBA-ve, Joe Binden nga takimi i tyre në funeralin e Mbretëreshës Elizabeth II.
Mirëpo, nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku i është kundërpërgjigjur me një fotografi, ku shihet se ajo është duke u përqafuar me Joe Biden.
Çitaku krahas fotos së publikuar në “Facebook” e ka vendosur flamurin e Kosovës, ShBA-së dhe një zemër./21Media

Back to top button