“Pa mu”, kënga e re nga Dhurata Dora

Pas suksesit të këngës “Kallma” në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Noizy, këngëtarja Dhurata Dora tani po sjell një këngë solo.

Në Instagram, këngëtarja ka paralajmëruar këngën e re që mban titullin “Pa mu”.

Ky projekt do të lansohet të mërkurën, më 19 korrik.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Kënga “Kallma” nga Dhurata dhe Noizy ka arritur mbi 6 milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button