Pamje nga dasma madhështore e “Nerimanit” dhe “Maxhitit”

Aktualisht në ekranin e RTV21 po transmetohet seriali “Midis dy lagjesh”. Ky serial në të vërtetë u bë vendi ku lindi dashuria midis Neslihan Atagul dhe Kadir Douglu, të cilët shfaqen në rolin e “Nerimanit” dhe Maxhitit.
Dyshja u martuan në korrik të vitit 2016. Dasma e tyre mori vëmendjen e të gjithëve, të ftuar të shumtë dhe një ceremoni madhështore mbahet mend ende.
Më poshtë ju sjellim disa momente nga dasma e tyre, ku çfiti shkëlqeu me pamjen e tyre.

Sipas mediave turke, “Nerimani” dhe “Mahiri” së shpejti do bëhen prindër për herë të parë. /21Media

Back to top button