Pamje nga koncerti i Dua Lipës në Tiranë

Festën e 28 nëntorit këtë vit në Shqipëri e bëri më të veçantë koncerti i këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.
Dua para koncertit u shpreh e lumtur që do të interpretonte në Tiranë dhe se me këtë rast do të mbyllte turneun “Future Nostalgia”.
Kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj në rrjetet sociale ka publikuar disa pamje nga koncerti madhështor i Duas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)

Kujtojmë se, Dua ka marrë nënshtetësinë e Shqipërisë./21Media

Back to top button