Pasojat e pandemisë në ekonomi

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

OEK në bisedime me Qeverinë për të mbështetur financiarisht bizneset

Oda Ekonomike e Kosovës vlerëson se ekonomia e vendit është dëmtuar shumë nga pandemia dhe se shumë biznese janë në gjendje jo të mirë. Drejtues të kësaj Ode thotë se janë në bisedime me Qeverinë e Kosovës për projektimin e një mbështetje financiare për vitin 2021./21Media