Paul Walker do të nderohet me yll në The Hollywood Walk of Fame

1 min read

Paul Walker do të nderohet me yll në bulevardin e Hollywood-it, një dekadë pas vdekjes së tij.

Aktori i Fast&Furious i cili vdiq në një aksident trafiku në moshën 40 vjeçare në vitin 2013 do të bëhet ndër yjet që do të nderohen me yll atje.

Gjithashtu, Walker nuk është i vetmi që është zgjedhur të bëhet me yll në Hollywood.

Të tjerë yje janë Uma Thurman, Vince Vaughn, Lenny Kravitz, Marvel Stalwart dhe Jon Favreau.

Edhe ish-bashkëpunëtori i Walker, Ludacris është në mesin e të nominuarve për t’u bërë me yll në Hollywood./21Media