PDK: Nesër të themelohet Komisioni Hetimor për energjinë

Partia Demokratike e Kosovës në konferencë për media kërkoi që nesër në seancën e Kuvendit të Kosovës, Komisioni Hetimor për krizën energjetike të përkrahet dhe të votohet nga deputetët e Vetëvendosjes.Ta ndjekim deklaratën e anëtarit të kryesisë së PDK-së, Bernard Nikaj./21Media

Back to top button